Eerste klasse
- Anderlecht-SK Lierse: 2-0
- RC Genk-KV Mechelen: 1-0
Tweede klasse
- SK Heist-Lommel: 1-1
- Roeselare-Westerlo: 1-2
- ASV Geel-Tubeke: 1-2
- Hoogstraten-Borinage: 1-3
Derde klasse B
- Oosterzonen-Berchem: 0-5
- Charleroi-Turnhout: 0-2
Eerste provinciale
- Houtvenne-Lille: 0-4
- Antonia-Branddonk: 2-3
- Ver.Arendonk-Schriek: 1-4
- Katelijne-Ternesse: 3-0
- De Kempen-Gr Katelijne: 3-2
- Beerschot/Wilrijk-Kaart: 3-0
- VC Herentals-Mariekerke: 0-2
- Heikant-Berg en Dal: 2-1
Rangschikking:
1. Beerschot/Wilrijk: 13p, 2. De Kempen: 9p, 5. Lille en Heikant; 8p, 10.Houtvenne: 6p, 12. VC Herentals 5p, 15. Schriek: 3 p.
Tweede provinciale A
- Nijlen-Bevel: 0-2
- OG Vorselaar-Wavria: 2-1
Rangschikking: 1. Nijlen: 12p, 7. Bevel: 7p, 14. OG Vorselaar: 4p
Tweede provinciale B
- Brasschaat - V. Balen: 2-1
- Loenhout-Kasterlee: 0-3
- FC Turnhout-AC Olen: 2-0
- Zoersel-Vlimmeren: 3-0
- Wuustwezel-Poppel: 4-0
- Lentezon-White Star: 0-2
- Minderhout-Gooreind: 3-0
- Linda Olen-Merksplas: 1-3
Rangschikking: 1. Merksplas 13p, 2. FC Turnhout: 12p, 4. Kasterlee: 9p, Linda Olen: 6p, 14. AC Olen: 3p
Derde provinciale C
- Gierle-Herenthout: 2-0
- Noordstar-Broechem: 2-2
- Beekhoek-Bouwel: 3-2
- Ranst-Poederlee: 3-0
- Oevel-Oelegem: 0-3
- Veerle-SK Berlaar: 1-2
- Retie-Wezel: 5-2
- Pulle-Ezaart: 2-1
Rangschikking: 1. Ranst: 13p, 3. Pulle: 10p, 6. Bouwel 9p, 7. Beekhoek/Oevel 8p, 9. Berlaar: 7p, 10. Gierle: 6p, 14. Herenthout 2p, 15. Poederlee: 1p, Noordstar: 1p.
Vierde provinciale D
- Immer Voort-SKS Herentals: 2-2
- Hallaar-Zandhoven;: 0-1
- Booischot-Halle: 2-3
- Massenhoven-Westmalle: 2-1
- Oostmalle- Wiekevorst 3-1
- Westmeerbeek-Grobbendonk: 0-1
- Heultje-Pulderbos: 3-2
- Hezewijk-Ramsel: 5-3
Rangschikking: 1. Oostmalle/Zandhoven: 13p, 3. Heultje 9p, 7. Hezewijk: 7p, 10. Grobbendonk 6p, 13. Immer Voort: 4p, 16. SKS Herentals 1p.
Vierde provinciale E
- Olmen-Blauberg: 1-6
- Sint-Dimpna-Punt/Larum: 4-2
- Ross. Hulsen-KFC Mol: 0-2
- E. Vorst-Rauw: 0-1
- Zammel-Netezonen: 2-2
- Molenkring-Alberta: 1-2
- Achter Olen-Tongerlo: 3-3
- Herselt-St.Vorst: 1-0
Rangschikking: 1. Herselt: 15p 2. Zammel: 13p, 10. Tongerlo en Achter Olen 4p, 15. Molenkring: 1p.